Plzeň 2015
Tel.: 377 510 109 (Rezervace)  |  Email: info@saloonroudna.cz
Rezervovat

Catering

ÚvodCatering

  

Catering v Plzni a okolí     

Společnost BoutiqueHotels. působící na trhu od roku 1992 má dlouholetou zkušenost a tradici v pořádání veškerých společenských akcí… Disponuje mnoha zkušenostmi v oboru cateringu, hotelnictví a kultury Plzně.Nabízíme vám pořádání všech vašich událostí u nás, ale i ve vašich prostorech.

Naší velkou předností je důraz na spokojenost všech zákazníků, vyškolený personál, dobré vedení celého týmu, kvalita služeb a zboží poskytované zákazníkům. Aktualizace trendů kulinářského umění. Sledovanost trhu se surovinami. A mnoho dalších.

Naše služby

Pořádání veškerých společenských akcí    

Pořádání vašeho večírku na klíč, nebo zajištění potřebných služeb…

Recepce, rauty a speciální menu

Zajištění kompletního občerstvení. Disponujeme mobilním barem, stánkem pro občerstvení, grilem i rautovými stoly. Zajišťujeme vysokou spokojenost hostů pořádané akce – pečlivě vybranou a připravenou pestrostí nabídky pokrmů našimi šéfkuchaři, doplněnou vhodnými druhy nápojů alkoholických i nealkoholických. Náš přední barman poskytuje nevídanou show, která rozzáří nejednoho účastníka.

Mezinárodní kuchyně

Naši šéfkuchaři mají mnoholeté zkušenosti s přípravou specialit mnoha národů. Osvěžte svou party například Španělskou, Argentinskou či jinou specializovanou kuchyní, plnou lahodných pochoutek…

Barbecue, lávový gril, pečené sele, argentinské steaky

V poslední době velmi populární pohoštění pro neformální setkání a oslavy v libovolném venkovním prostoru, ale například i v  hale vaší společnosti… Zejména v letních měsících poskytne gril tu správnou atmosféru pro událost jako je oslava něčeho významného.

Scháníte grill na vaši PARTY? Není problém, kontaktujte nás !

Nápoje, barmanská show, koktejly                                       

Naši přední barmani zajistí výrobu veškerých alko či nealko nápojů. Namícháme speciální koktejly a jako atrakci Vám náš barman předvede Barmanskou show, nebo „Fire" show, či výklad a ukázku tvorby jakéhokoliv koktejlu...

Finger Party                                                                    

Nejenom děti, ale i dospělí mají občas chuť pěkně si občerstvení užít… Proto je tu výběr toho skvělého „finger food“ či kanapek vám na míru.

AKCE

Vaše oslava se stane nezapomenutelnou nejen díky perfektně zorganizovanému programu a výzdobě dle vašich představ, kterou jsme schopni v rámci služeb také zajistit...ale také osvětlení, technickému vybavení, animaci, DJs, zpěváků a mnoho dalších profesionálních služeb na úrovni…   

Svatební hostiny venku i vevnitř

Při této mimořádné životní události vám budeme oporou a partnerem. Od výběru vhodného prostoru u nás, přes svatební menu či pozdní raut, výzdoby a časového harmonogramu, až po přípravu a rozdání svatební výslužky… Novomanželé si navíc užijí svatební noc v našem De Luxe pokoji hotelu Palace zcela ZDARMA  

Doplňkové služby

Nechcete ztrácet čas obtelefonováváním dalších služeb pro váš den? Chcete klauna pro děti, ale nevíte kam se obrátit? Chcete peckovou muziku a DJeje, který zahraje na přání? A další a další co vás vše napadne jako: zasedací pořádek, stan nad stoly, kdyby sprchlo… Dárkové koše, fotograf, výzdoba…. Nechte to na nás! Navrhneme vám akci na klíč a doladíme k dokonalosti dle vašeho přání a požadavků.

        SaloonRoudna Pilsen

Zaujala Vás naše nabídka?

Objednejte Catering a Doplňkové služby přímo teď. 

Iva skalická Dis.

sales manager

+420 725 574 151

skalicka@boutiquehotels.cz

www.boutiquehotels.cz

 

kontakt: Iva Skalická DiS.

sales manager

+420 725 574 151

skalicka@boutiquehotels.cz

www.boutiquehotels.cz